Bedava Sohbet – Sohbet Sitelerinin Devamı İçin Yapılanlar

Harbisin. Com web sitemiz, sizlere internet üzerinde bedava sohbet ve arkadaşlık imkanı sunan bir web sitesidir. Burada radyo dinleyebilir, her ne kadar birbirinin aynısı gibi olsa da, sohbet makalelerimizi okuyabilir yada vakit kaybetmeden sohbet odasına dalıp, sohbete başlayabilirsiniz. Uzun uzadıya sohbetin bir temel ihtiyaç olduğundan, teknoloji ilerledikçe yalnızlaşan insanın sohbete, dostluğa ve arkadaşlığa nasıl ihtiyaç duyduğunu falan anlatmayacağım.

Bunları zaten dolaştığınız bedava sohbet sitelerinde defalarca okumuşsunuzdur. Benim asıl anlatmak istediğim şey, gerçekten bu sitelerin, sohbet ehli insanlar için aslında ne kadar gerekli olduğu ve site sahiplerinin adeta kutsal bir misyon üstlenmiş gibi, bu insanların sitelerine gelip sohbet etmeleri için, hiçbir maddi beklenti içinde olmadan, sitelerinin yıllık domain ve hosting ücretlerini ceplerinden ödemeleri yetmezmiş gibi zaman zamanda siteye daha çok ziyaretçi çekmek için google adwords ilanlarına avuç dolusu paralar verirler. Yani baylar bayanlar, tam anlamıyla özveriyle sunulan bu bir çeşit kamu hizmetinin tek amacı sizlerin sitelerimize gelip, sohbet etmeniz. Gelin, bu sitelerin size bu hizmeti verebilmesi için site sahiplerinin neler yapması gerektiğini biraz daha irdeleyelim.

İnternette mevcut hiçbir bedava sohbet sitesinde doğru düzgün bir sponsor reklamı göremezsiniz. Dolayısıyla tüm giderler site sahibi tarafından karşılanır. Ayrıca siteyi güncel tutmak için sürekli birilerine ihtiyaç vardır. Çünkü siteyi güncel tutmazsanız sürekli irtifa kaybedersiniz. Bu da, gitgide dizinde gerilere gitmeniz demektir ki, bir süre sonra, sitenizin kuş uçmaz, kervan geçmez, ıssız bir çöle dönüşmesiyle eş değerdedir. O yüzden internette ki, bizim gibi sohbet siteleri için ziyaretçi çok önemlidir. Sohbet ve chat amaçlı kurulmuş, yurdun çeşitli yerlerindeki, birbirlerinden çok uzakta olan ve özellikle seviyeli sohbetten hoşlanan internet kullanıcılarını buluşturmayı tanıştırmayı hedefleyen Harbisin.Com sohbet odaları ayrıca iş arkadaşlarınız, sevdikleriniz, yakın çevreniz ile online iletişim kurmanız içinde hizmet vermektedir. Birden fazla sohbet odaları ile oyun, müzik, yarışma gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduran web sitemiz tamamı ile ücretsiz ve üyeliksiz kullanabileceğiniz harika bir sosyal medya enstrümanı niteliğindedir. Uzun lafın kısası, gelin tanışın ve sohbet edin. Hepsi bu…

@Harbisin.Com – Bedava Sohbet Sohbet Sitesi, Sohbet Odaları, İslami Sohbet

beğendiyseniz paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter